Az Ünnepek alatti nyitva tartásunkkal kapcsolatosan kérjük tájékozódjon Kapcsolat menüpontunkban!

AUTÓSZERELŐ ÁLLÁS

HIRDETÉS SZÖVEGE:
Autószerelő kollégát keresünk (Ford, Renault, Suzuki, Fiat) márkaszervizbe. Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és örömmel csatlakozna egy fejlődő lendületes csapathoz, várjuk jelentkezését! Jelentkezni a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával tud vagy fényképpel ellátott önéletrajzát kérjük küldje el az email címünkre.

Főbb feladatok
  • gépjármű javítása, gépjármű időszakos szervizelése és felülvizsgálata
  • a gépjármű felkészítése műszaki vizsgára
  • állapotfelmérés és környezetvédelmi felülvizsgálat végzése
  • jármű-diagnosztika

Követelmények
  • szakirányú min. középfokú - autószerelő műszaki végzettség
  • empatikus, ügyfélbarát hozzáállás
  • kiemelkedő problémamegoldó készség, terhelhetőség
  • hasonló területen szerzett több éves tapasztalat
  • megbízható, önálló munkavégzés
  • „B” kategóriás jogosítvány

Amit nyújtunk
  • Teljes munkaidős alkalmazotti munkaviszony
  • Vonzó kereseti lehetőség
  • Kulturált, színvonalas munkakörülmények
  • Szakmai továbbképzési lehetőség
  • Hosszú távú, biztos munkahely

Munkavégzés helye: H-2030 Érd

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I):
  • Szakmunka
  • Autószerelő, Szervizes]
  • Teljes munkaidő

SZÜKSÉGES TAPASZTALAT:
Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

SZÜKSÉGES NYELVTUDÁS:
  • Nem igényel nyelvtudást

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
2030, ÉRD KIS-DUNA utca 9.

EGYÉB JUTTATÁSOK:
szakmai tréningek

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, úgy fényképes szakmai önéletrajzát, fizetési igény megjelölésével az alábbi címre szíveskedjék elküldeni:
info@hondaercsi.hu

Kérjük válasszon telephelyet!
Cím
2030 Érd, Kis-Duna utca 9.
Telefon
+36 (23) 524 028
Nyitva tartás
Új- és használt autó értékesítés
H-P: 08:00-18:00
Sz: 09:00-13:30
Szerviz
H-P: 08:00-17:00
Sz: Zárva
Ünnepi nyitva tartás
2018.12.15.: 08:00-15:00-ig
2018.12.22.-26.: ZÁRVA
2018.12.27.-28.: 08:00-17:00-ig
2018.12.29.-2019.01.01: ZÁRVA
2019.01.02.-tól a megszokott nyitva tartás szerint várjuk kedves Ügyfeleinket!